Buffer vám ulehčí sociální život

Nedávno jsme zveřejnili zprávu ohledně hashtagu, kde jsme naťuknuli i sociální sítě. Hned v úvodu jsme se zmínili, že používáme hned tři sociální sítě a to Facebook, Twitter a Google plus. Kde najdete jednotlivé odkazy na naše účty, už také víte. Co nás však pálilo je, že bylo velmi zdlouhavé se přihlašovat na všechny sítě a vkládat ručně jednotlivé příspěvky.
Zapátrali jsme proto na internetu. Výsledek je, že na www.buffer.com je služba, která toto dokáže za vás. Po jednoduché registraci, či přihlášení existujícím účtem ze sociálních sítí, si jen jednou zadáte přihlašovací údaje všech sociálních sítí do nastavení. Dále již nikdy více nemusíte zadávat a tak nerušeně, vesele a jednoduše zveřejňujete a zveřejňujete.
Bonusem na Buffer.com je, že se zveřejnění dá i načasovat. Další bonus je, že existuje i aplikace do mobilu, takže můžete zadávat příspěvky rovnou z terénu.
Pokud vám tato informace bude užitečná jsme rádi.
Mějte krásný den.