Hasiče města Hodonína vede k zásahům Gina

Velké poděkování městu Hodonín za vybavení našich zásahových vozidel Tablety se systémem Gina Lite.
Díky těmto zásahovým tabletům se zkrátí dojezdové časy naší techniky, protože nás vždy dovede na konkrétní místo události, ukáže nám objížďky a uzavírky a vždy najde náhradní cestu je-li třeba.
Po vyhlášení poplachu se na displeji tabletu zobrazí příkaz k výjezdu a systém nás začne sám navigovat na místo události. Díky tomu, že také uvidíme trasu ostatních vozidel IZS vyslaných k události, omezí se i možnost hledání místa v případě nepřesného určení polohy volajícím. Tento tablet také umožňuje datovou komunikaci s operačním střediskem za pomocí tvz. statusů, což jsou jednoduché kódy označující aktuální stav techniky, výjezdu a události. Přímo z terénu lze odeslat fotodokumentaci z místa události a informovat tak v reálném čase ostatní jednotky a techniku s tímto systémem o aktuálním stavu. Toto je jen zlomek toho, co tyto zásahové tablety se systémem Gina  umí.
Takže ještě jednou velké díky.