Hasiči Hodonín nenechají nikoho v nouzi

Členové jednotky hasičů města Hodonína, dnes ve večerních hodinách pomohli svým slovenským kolegům z Letiště Bratislava. Kdo by čekal, že jsme se zúčastnili zásahu při nehodě letadla, jsou daleko od pravdy. Na kruhovém objezdu u ÖMV měli naši kolegové technickou závadu na svém vozidle Scania. Projíždějící hasiči města Hodonína kolegy v nouzi zaregistrovali a podali pomocnou ruku při řešení situace. Zkontaktovali servis Scania, poskytli potřebné nářadí a rezervní pohonné hmoty. Po opravě, doplnění pohonných hmot a navedení na cestu směr Holíč jsme se s kolegy rozloučili. Hasiči Letiště Bratislava za podání pomocné ruky jako poděkování, nabídli možnou exkurzi na jejich stanici v Bratislavě na letišti, která byla s nadšením přijata. Velmi se těšíme na tuto událost, rádi stanici navštívíme a budeme vás o tomto informovat.