Kroužek mladých hasičů

O činnosti našich nejmenších hasičů

V kroužku mladých hasičů se děti vzdělávají v požárním odvětví, prevenci a vše formou požární hry Plamen, jejichž jednotlivých kol se v průběhu roku zúčastní. Veškerá činnost a vědomosti která děti získávají jsou zužitkovány v požárním sportu, ale zůstanou jim i do běžného života, kde se jim v budoucnu můžou také hodit.

Během roku se připravujeme na soutěže probíhající po celém Hodonínském okrese a také pár závodů i na Slovensku. Jsme v Hodoníně relativně mladým kroužkem, ale po celém okrese je hasičský sport již známý a celkem oblíbený, takže je opravdu velká konkurence na závodech. V roce 2016 jsme se na závody vydali až v půlce sezony než jsme byli řádně připraveni a stihli jsme jenom pět závodů v ČR a jeden na Slovensku. Přesto jsme však nikdy nebyly na posledním místě a dvakrát se nám podařilo získat i pohár.

Nejčastější otázky:

Jak často jsou tréninky?

Tréninky jsou dvakrát týdně vždy v úterý a čtvrtek od 17:00 do 19:00 na středisku volného času B.Martinů 5, Hodonín. Tréninky probíhají za příznivého počasí venku, přes zimu a za špatného počasí jsme v tělocvičně.

Kdy a kde se můžu přihlásit?

Doporučujeme, aby jste se zkontaktovali s hlavním vedoucím a domluvili si návštěvu tréninku, aby jste viděli co děláme a děti si trénink můžou i vyzkoušet. Přijdete na pár tréninků na zkoušku a uvidíte, zda to dítě baví a jestli vše zvládá a pak se na závazném přihlášení domluvíte s vedoucím.

Kolik kroužek stojí?

Kroužek se platí pololetně a na každé pololetí se vybírá 700,-

Od kolika let můžu dítě přihlásit?

Orientační věková hranice je 6 – 16 let

Maximální věk pro dorost je 18 let, ale doporučujeme 16 v kalendářním roce, aby alespoň dva roky mohl soutěžit.

 

Kam si můžu volat nebo mailovat pro informace?

Informace a konzultace poskytujeme na tel: +420 721 613 942

Nebo email: mhhodonin@gmail.com , krouzek@hasicihodonin.cz