Mladí hasiči se zlepšili

7.5.2017 se uskutečnili závody v Žeravicích, kde naši Mladí hasiči nesměli chybět. Poprvé si vyzkoušeli asfaltový povrch jehož záludností je rozpojování hadic kvůli poskakování spojek při roztahování hadic. Kluci to však vše zvládli jako profesionálové a vše drželo jak mělo. I přes nepřízeň počasí se závody dopracovali ke zdárnému konci a obešly se bez zranění i když po několika vydatných přeháňkách byla silnice celkem mokrá. Po výsledcích z požárního útoku a štafety požárních dvojic sečteno, podtrženo naši hasiči získali 21 bodů a dělili se tak o 9.místo s ještě dvěma družstvy. Avšak při stejných bodech rozhoduje čas požárního útoku a tak jsme se propadli dolů na 11.místo. Ale i tak se od minulého týden z Kozojídek zlepšili, takže velká gratulace.

Jak celý den vypadal můžete vidět zde: http://www.rajce.net/a14027352