Náš hasič oceněn za záchranu života

Je nám milou povinností Vás touto cestou informovat, že 10. prosince 2018 byl oceněn náš hasič, Ladislav Opluštil, starostou města Hodonína. Starosta Libor Střecha při osobním setkání na radnici poděkoval za aktivní přístup v záležitosti záchrany života cyklisty po pádu a při silném krvácení v bezvědomí. Manželský pár z Karlovarska trávil aktivní dovolenou v našem kraji na kole a při jednom z cyklovýletů se manžel zranil. Ladislav Opluštil jel náhodou kolem a muži pomohl, přivolal pomoc a poskytl psychickou podporu ženě. Celou záležitost považoval za splnění svých občanských povinností a život šel dál.  Kdyby na naši Facebookovou stránku nám nenapsala Manželka zraněného cyklisty s žádostí o pomoc při vypátrání onoho zachránce v řadách dobrovolných hasičů. Po poskytnutí popisu jsme Ladislava Opluštila oslovili a ten se k celé záležitosti „přiznal“  Zde je oficiální článek města Hodonína ze setkání.
Děkujeme Láďovi za příkladnou reprezentaci naší jednotky hasičů města Hodonína.