Naučte sebe i děti první pomoc interaktivně

To, že výuka nemusí být vždy nudná a nezajímavá a zvlášť, když se jedná o první pomoc, se můžeme přesvědčit v tomto online výukovém programu.
Shlédněte nejlepší aplikaci pro výuku první pomoci pro malé i velké.
Desítky kapitol, díky kterým se naučíte poskytovat první pomoc doslova ve všech situacích.
Resuscitace, polohování, tepelná poranění, zlomeniny, infarkt a mnoho dalšího. Vše zpracováno zábavnou, animovanou formou. Veškeré postupy první pomoci vycházejí z praxe a na aplikaci pracovali odborníci z řad záchranářů.
Příručkou první pomoci Vás provede bernardýn Benny, kterému svůj hlas propůjčil herec a moderátor Vladimír Čech. Na konci každé kapitoly Vás pes Benny vyzkouší, zda jste dávali pozor a vše jste si zapamatovali.
A kde že lze tuto výuku spustit? Na adrese http://www.zachranny-kruh.cz/flash/prirucka/