Ohlédnutí za sezónou 2016/2017

Sezóna 2016/2017 byla pro děti sezónou plnou změn, nových přátelství a tvrdé práce.

Navázali jsme spolupráci s firmou VAG (dříve JMA – Jihomoravská armaturka), která děti oblékla do nových dresů a tím jim udělala obrovskou radost.

Děti podpořila také Stavební firma PLUS a společnost ČEZ, za což jim moc děkujeme.

Tvrdá práce se dětem vyplatila a i přes trestné body za neúčast na závodu požární všestrannosti se jim podařilo tvrdou pílí vybojovat 14.místo z 25.

V září proběhla ve Strážnici soutěž TFA mladých hasičů odkud jsme si přivezli následující umístění:

Kategorie mladší žáci                         18.místo

Kategorie starší žáci                           15.místo

Kategorie dorostenky mladší              3.místo

Považujeme tuto sezónu i přes některé nezdary za velice úspěšnou a myslíme, že dopadla nad očekávání dobře. Momentálně už máme v plném proudu přípravu na sezónu 2017/2018 kdy se děti budou snažit ze všech sil dostat mezi první desítku.

Zde můžete nahlédnout do naší fotogalerie: https://www.rajce.net/u1082352