Poděkování od slečny Renaty Macháčkové

Poděkování od slečny Renaty Macháčkové

V noc tornáda jsme operačním střediskem vysláni na zničenou benzinku na ulici Brněnská, kde se v tu dobu nacházela slečna Renata Macháčková, která se na benzínce schovávala před kroupami, to ale ještě nevěděla že tam bude bojovat o život. Na místě události jsme šli ošetřovat zraněné mezi kterýma byla i už zmíněná slečna Renata, která měla pořezanou ruku a otřes mozku. Podali jsem první pomoc a pro nedostatek sanitek jsme sedli do našeho TA – L1Z a odvezli jsme paní do nemocnice na chirurgii. Včera za námi na stanici dojela slečna Renata a osobně nám poděkovala za záchranu života a předala nám poděkování v podobě dárkových krabic pro celou jednotku. Děkujeme mnohokrát.

Jeden myslel na “Poděkování od slečny Renaty Macháčkové

  • 25 srpna, 2022 (4:49 pm)
    Trvalý odkaz

    Párečky jsou bezkonkurenční 😋❤️ Děkujeme ❤️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *