Pomoc Dominičce

Každý z nás si představuje hrdiny jinak. Pro někoho je to superman se svojí super silou a schopností létat. Jiní zase považují za hrdiny záchranáře a hasiče.  Naše jednotka vidí jako hrdinu Dominiku Palkechovou a její maminku Vlaďku, které spolu bojují proti osudu, který je potkal. Jejich nasazení a odhodlanost nevzdát se, si zaslouží nejen náš obdiv, ale i pomoc.

Kdo je Dominička Palkechová?
Dominička se narodila 29. 3. 2003 předčasně v 27 týdnu vývoje. Krátce po narození její cestu životem zkomplikovala infekce, která zasáhla její mozek. Následná  diagnóza nebyla příznivá:  DMO těžká spastická dipareza. Po propuštění z nemocnice se roztočil kolotoč vyšetření  a rehabilitací, které trvají dodnes a budou trvat dále. Pokud vás osud Dominičky zaujal a chcete se o boji s touto nemocí dozvědět více, tak si přečtěte o ní na její stránce.

Co sbíráme?
Můžete odevzdat nejen víčka od PET láhví, ale i kovová víčka od limonád, piv a alkoholických nápojů. Dále plechovky od Semtexu, Coca Coly a ostatních nápojů a nejen ty.
Pro lepší přehled zveřejňujeme infografiku.
1374939_4694666264177_1183369621_n

A kam můžete tyto víčka a uzávěry přinést?
Sbírka probíhá na Středisku volného času v Hodoníně na náměstí B. Martinů 5.
V případě většího množství si pro ně rádi přijdeme.

Mohu pomoci i finančně?
Ano,  Dominička má ověřenou sbírku u projektu AveVia http://www.avevia.cz/projekt_view.php?id=126  a tak přímo účet u asociace rodičů dětí DMO v Klimkovcích,  kde má své číslo účtu: 2500501716/2010 více odkaz http://www.asociace-deti-dmo.cz/page/pribehy?page=5&do=changePage

Děkujeme za Váš čas a případnou ochotu pomáhat.

Vaši hasiči města Hodonína