Statistika 2016

Vážení fanoušci naší hasičské jednotky města Hodonína,
rok 2016 je minulostí a tak je ten správný čas, pohlédnout do statistik nasazení naší jednotky do akce. V roce 2016 jsme zaznamenali 43 událostí.
celkem

Oproti loňskému roku, kdy jich bylo 96 je vidět, že rapidně ubylo požárů, díky mírnému létu. viz. následující odkaz http://www.hasicihodonin.cz/rok-2015-ocima-statistika/

Pohledem do grafu jednotlivých měsíců zjistíme, že červenec a srpen, které v roce 2015 byli na špici počtu zásahů, v roce 2016 patřily k nejklidnějším. Pomyslnou štafetu převzalo září. Od 18. 9. do 26. 9. jsme byli skoro každý den povoláni k požáru.

mesice

Práce hasiče města Hodonína vyžaduje nemalou časovou investici a zásah do soukromí. Po práci si ještě udělat čas na zásahy, údržbu, školení, cvičení a další činnosti. Proto je třeba nejdříve poděkovat všem rodinným příslušníkům za toleranci a trpělivost, díky kterým můžeme dělat tuto práci.
Vážení kolegové hasiči, přátelé a fanoušci. Mnoho úspěchů v tomto roce, zejména pak zdraví a štěstí.

Díky za vaši podporu

Vratislav Langmann