U dopravní nehody pomáhal náš hasič

Poděkování Tiborovi Strýčkovi za pomoc

Dnes, tj. 23. 2. 2017 v 11:43 byl vyhlášen poplach HZS stanice Hodonín k dopravní nehodě 4 osobních automobilů na ulici Dukelských hrdinů. V době příjezdu jednotky na místo události, se na místě již nacházel dobrovolný hasič města Hodonína – Tibor Strýček, který celou událost zaregistroval a vydal se na pomoc. Na místě našel auto převrácené na boku, ze kterého pomohl 2 osobám, kontroloval stav provozních kapalin a zdravotní stav účastníků nehody. Dále prováděl koordinaci na místě události, jednoduché záchranné práce a první pomoc až do příjezdu složek IZS, které místo události převzaly. Po příjezdu posádky ZZS, byla jedna osoba předána do jejich péče.
Jsme hrdí na členy naší jednotky a jejich připravenost poskytnout efektivní pomoc lidem v nouzi jak ve službě tak i mimo ní. Děkujeme ti Tibore.