Den dětí

Den dětí – 18.6.2022 Hodonín

Den dětí – 18.6.2022 Hodonín

Sobotní odpoledne patřilo v Hodoníně hlavně dětem. Jednotka hasičů Hodonín společně s městem Hodonín a SDH Hodonín připravila pro děti různé atrakce, vodní ukázky, pěnu, dětské TFA, ukázky hasičské techniky a mnoho jiného. Dále na děti čekaly nějaké ty sladkosti a prospekty např. hasičů nebo policie. Děkujeme jednotkám i sborům za účast na pořádaném dnu dětí. Dále děkujeme i našim sponzorům, kteří podpořili tenhle den. Děkujeme Vám všem.

Zúčastnění – DHZO Holíč, SDH Stará Břeclav, SDH Rohatec, SDH Mikulčice, SDH Čejč, OS Český červený kříž Hodonín, Czech SAR Team, Městská policie Hodonín.
Sponzoři – Město Hodonín, Stavební firma STRABAG, Stavební firma PLUS, Stavební firma SWIETELSKY, The Candy Plus Sweet Factory s. r. o. Rohatec.
 

Další fotografie s Dětského dne : OS – Český červený kříž , Facebook – Město Hodonín

Fotogalerie by Max Motičák a Jakub Vykydal