Info

Nástup nových členů

Naše jednotka se rozrostla o čtyři nové členy!
 
Nedávno jsme mezi nás přijali čtyři nové členy, kteří rozšířili naše řady a stali se pro nás velkou posilou. Konkrétně se jedná o Huberta Čermáka, Jakuba Kantu, Víta Štylárka a Pavla Lamackého. Všichni čtyři již začali se základní odbornou přípravou, jejíž část již mají za sebou, která je naučí hasičským postupům a teoretickým i praktickým znalostem.
 
Hubert a Jakub jsou vojáci z povolání, takže je určitě jen tak něco nerozhodí, to ale platí i o automechanikovi Vítkovi, který již v jednotce působil a vrátil se po 11 letech zpět. Posledním zmiňovaným je Pavel, který pracuje jako elektrikář, mimo jiné je ale velmi úspěšný reprezentant Hodonína pod hlavičkou Vagabund gymu v zápasech MMA a K-1. „Můj náboj do zápasů je moje přítelkyně, která mě žene neskutečně kupředu a ve všem mě podporuje. Má energie do života jsou mé děti Nina a Rozálie a dcera mé přítelkyně Jolanka” říká, dále se svěřil, že chtěl vždy být hasičem profesionálem, což se mu splnit nemůže, snaží si tedy splnit sen alespoň cestou dobrovolného hasiče.
 
Rádi vítáme nové členy mezi námi a těšíme se na společnou práci jak u zásahů tak mimo ně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *