Výročí 100 let hasičů v obci Čejč

Výročí 100 let založení sboru v obci Čejč

V sobotu 3.9.2022 se v obci Čejč konalo 100. výročí založení SDH, kterého se zúčastnila i naše jednotka se všemi třemi vozidly. Ve 13:00 začala spanilá jízda obcí na ulici Brněnská u autoservisu BRS. Po příjezdu k základní škole byly připraveny ukázky simulace dopravní nehody, kterou prováděli hasiči z JSDH Klobouky u Brna. Po dokončení ukázky si mohla i veřejnost pod dozorem vyzkoušet střihání auta. K vidění byla i automobilová plošina nad 40m profesionálních hasičů z Hodonína, kteří předvedli slaňování nad volnou hloubkou. Dále tam byla pro veřejnost připravena ukázka – hašení rozpáleného oleje vodou. Nechyběly ani ukázky požárního sportu. Večerní zábava pokračovala na kurtech, kde hrála skupina Pavel band. Děkujeme za pozvání a těšíme se na další spolupráci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.