Zprávy o zásahu 2023

Výjezd č.14/2023

19.4.2023 09:05

Požár – Průmyslové, zemědělské objekty, sklady

Dnes pár minut po deváté hodině ranní jsme vyjížděli k taktickému cvičení v Elektrárně Hodonín. Námětem cvičení byl požár kabelové spojky a izolace kabelů v kabelovém kanále se zraněním jedné osoby. Celkem k elektrárně směřovaly tři hasičské jednotky, jako první se na místo dostavila profesionální jednotka HZS Hodonín, která provedla průzkum a záchranu zraněné osoby. Po našem příjezdu jsme na pokyn velitele zásahu napojili naši cisternu na velkokapacitní cisternu profesionální jednotky a 3 členové vybaveni dýchacími přístroji vytvořili se dvěma členy profesionální jednotky skupinu určenou k zapěnění 5. požárního úseku kabelového kanálu přes zapěňovací otvor pomocí prostředků požární ochrany ze skladu elektrárny. Po likvidaci požáru byl prostor odvětrán a prozkoumán společně se zaměstnanci elektrárny. Předáním místa zásahu zástupcům ČEZ a.s., OJ Teplárny byl zásah ukončen, bylo provedeno vyhodnocení cvičení a jednotky se vrátily na své základny.

ADRESA UDÁLOSTI
Hodonín, U Elektrárny 1