Info

Kondiční jízda – 29.1.2023

Kondiční jízda – 29.1.2023
Včera 29.1.2023 v dopoledních hodinách vyrazili 3 naši členové na kondiční jízdu po Hodoníně. Nejvíce času jsme strávili v jižní části města, odkud jsou pořízeny tyto fotografie automobilu, který stál v zákazu stání. Projet se kolem něj dalo pouze po trávě a objíždění bylo náročné. Víme, že v téhle části města je parkování velmi obtížné, ale prosíme dodržujte dopravní značení. Jsou to vaše domovy ke kterým vyjíždíme.

6 komentářů: „Kondiční jízda – 29.1.2023

  • Dávala bych těmto autům boty a k tomu vysokou pokutu.

  • Tak tam stojí auta celkem běžně🤦‍♀️

  • Každou chvíli tam mají problém i popeláři

  • Ludmila Šiffelová Kašíková

    To se prijedte projet na Sadovou.

  • Ludmila Šiffelová Kašíková Ulicí Sadová jsme projížděli dne 20.1.2023 kolem 11:00 a cesta byla průjezdná.

  • Ludmila Šiffelová Kašíková

    Hasiči Hodonín To se divím, ale děkuji za odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *