Prevence

Jak se chovat na komunikacích když jedou složky IZS

Jak se chovat na komunikacích když jedou složky IZS
Myšky, nepředvídatelné manévry, nečekané reakce, ignorace, naschvály. Tak se v běžném provozu mnohdy chovají řidiči při setkání s našimi cisternami či velitelskými vozidly. I když houkáme, blikáme, jedeme takzvaně na majáky. Pro naše strojníky jsou to složité a často vysoce rizikové situace. Musejí dovést kolegy k zásahu, aby vám mohli pomoci. Bezpečně. Rychle. A zároveň nepodlehnout stresu, ale naopak s nadhledem a zkušenostmi musejí reagovat na vše, co se děje na komunikacích. A že to jsou občas situace, při nichž zvedáte obočí a tají se vám dech.
S jakými nejčastějšími chybami se na silnicích setkáváme? Podívejte se na video a zopakujte si základní pravidla, co dělat, když se na komunikaci dostanete do kontaktu s vozidly s právem přednostní jízdy.
 
Video
 
Zdroj

Jeden myslel na “Jak se chovat na komunikacích když jedou složky IZS

  • Milada Veverkova
    Vytvoriť uličku záchranársku 💯💯👌👍🚨🚒👩‍🚒👨‍🚒❤️‍🔥🚔👮‍♂️🚑⛑️👨‍⚕️⚕️🙏🙏💓🔥,ale niekedy je to strašné 😞

Komentáře nejsou povoleny.